Counter Strike 1.6 Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike 1.6 Community


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ban/Unban...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ralle21




Posts : 1
Join date : 2014-07-01

Ban/Unban... Empty
PostSubject: Ban/Unban...   Ban/Unban... I_icon_minitimeTue Jul 01, 2014 2:10 pm

1.Ime Servera : Sumadija Fucking Public
2.Vas Nick : [No Sympathy] 2r1Ralle^.-
3.Vas Steam ID : STEAM_0:0:1684277429
4.Admin koji vas je ban : lux aetrena / stza
5.Razlog Bana : '' WH "
6.Vas komentar : Razlog bana je wh kao sto sam naveo... DD2x2 se igrao bio sam CT, stajao sam gore iza kutije i cuvao sam c4 lik je bacio pusku video sam i cuo i poceo da pucam i ubio sam ga, zato sam dobio ban.... Sinoc sam isto dobio ban na 5h zbog ''wh'' igrao se snow i busio sam mid... Zamolio bih head admina da me prati, da uzme SS i DEMO od mene da me ne banuju vise neka deca koja nemaju pojma o Kanterima... Pozdrav!

Zamolio bih unban. Hvala unapred!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 21
Join date : 2014-05-26

Ban/Unban... Empty
PostSubject: Re: Ban/Unban...   Ban/Unban... I_icon_minitimeTue Jul 01, 2014 6:06 pm

Ralle21 wrote:
1.Ime Servera : Sumadija Fucking Public
2.Vas Nick : [No Sympathy] 2r1Ralle^.-
3.Vas Steam ID : STEAM_0:0:1684277429
4.Admin koji vas je ban : lux aetrena / stza
5.Razlog Bana : '' WH "
6.Vas komentar : Razlog bana je wh kao sto sam naveo... DD2x2 se igrao bio sam CT, stajao sam gore iza kutije i cuvao sam c4 lik je bacio pusku video sam i cuo i poceo da pucam i ubio sam ga, zato sam dobio ban.... Sinoc sam isto dobio ban na 5h zbog ''wh'' igrao se snow i busio sam mid... Zamolio bih head admina da me prati, da uzme SS i DEMO od mene da me ne banuju vise neka deca koja nemaju pojma o Kanterima... Pozdrav!

Zamolio bih unban. Hvala unapred!

Postavi demo!!!
Back to top Go down
https://sumadija.forumotion.com
 
Ban/Unban...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Unban i izvinjavam se
» unban -.-'
» Unban me odmah
» UNBAN ZAHTEV
» Zahtev za unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Counter Strike 1.6 Community :: Ban/Unban-
Jump to: